Skip to content

Grupa wsparcia dla osób w sytuacji kryzysowej

Ruszają zapisy na grupę wsparcia, organizowaną w ramach projektu Kompleksowe wsparcie rodzin w kryzysie okołorozwodowym/okołorozstaniowym.

Grupa wsparcia to bezpieczne miejsce do wymiany doświadczeń, wspólnego pochylenia się nad konkretną trudnością, poznawania siebie i wzajemnego wspierania się przez osoby o podobnych problemach. Możliwość uzyskania informacji zwrotnej od grupy stanowi ogromną wartość tego typu spotkań.

Dzięki grupie przestajesz być sam.

 

Grupa ma charakter otwarty, każdy jest mile widziany. Możesz dołączyć na dowolnym etapie, jeśli tylko potrzebujesz porozmawiać. Każde spotkanie trwać będzie ok. 3 godzin. Udział w spotkaniach jest nieodpłatny.

GRUPA WSPARCIA DLA OSÓB W SYTUACJI ROZSTANIOWEJ(2)
ff-top-arrow

O CZYM BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ?

Spotkania są dla Was, więc to od Was zależeć będzie temat i przebieg każdego spotkania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podzieleniem się swoimi doświadczeniami i otrzymaniem wsparcia od osób, które znajdują się w podobnej sytuacji.

JAK I GDZIE BĘDZIEMY SIĘ SPOTYKAĆ?

Co 2 tygodnie w godz. 17:00-20:00 w Gdańsku.

ff-bottom-arrow

Jeśli masz pytania, wątpliwości czy grupa jest dla Ciebie, a może po prostu jesteś gotowy zapisać się na grupę, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 516 430 348. Nasz koordynator Joanna Rajczyk przekaże Twoje dane prowadzącym grupę, którzy powiadomią Cię o terminie i miejscu spotkania.

Scroll To Top